O nasHistoria Klubu Spotrowego Tańca Towarzyskiego Politechniki Rzeszowskiej związana jest w części z Klubem Studenckim PRz "Plus" i sięga drugiej połowy lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Początkowo istniał jako Klub Tańca Towarzyskiego "Plus" Rzeszów i był jedną z wielu sekcji Klubu Studenckiego "Plus".
Przez zajęcia w Klubie "Plus" przewinęło się tysiące osób, które uczestniczyły w zajęciach kursów tańca towarzyskiego oraz zajęciach tańca turniejowego - byli to głównie studenci i młodzież szkół średnich. Wiele par reprezentowało klub w turniejach tańca. Zajęcia na przestrzeni lat prowadziło wiele osób.

W obecnej formie jako Klub Sportowego Tańca Towarzyskiego Politechniki Rzeszowskiej "Plus Dance" istnieje od roku 1994 i od tego czasu był organizatorem kilku Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego o Puchar Rektora Politechniki Rzeszowskiej, które odbywały się na hali sportowej politechniki.
Klub Tańca Towarzyskiego Politechniki Rzeszowskiej "Plus Dance" jest członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Tanecznego.
Instruktorzy, prowadzący zajęcia nie są ludźmi z przypadku... Nie pochodzą z łapanki, są bardzo doświadczeni w pracy z osobami na różnym poziomie od początkujących po zaawansowanych. Potrafią pracować z ludźmi i co najważniejsze z pasją uczyć tańca innych...