Na wesele (bal)

Osobom (parom) które planują swoje wesele, wybierają się na wesele lub bal możemy zaproponować w zasadzie każdy rodzaj prowadzonego przez nas kursu. Napewno najłatwiejszym do nauki w krótkim czasie jest taniec "2 na 1" (DiscoFox). Kroki Discofoxa można tańczyć do prawie każdej muzyki popularnej.
Jeśli chodzi i wesela, na pewno przydaje się nauka Walca Wiedeńskiego oraz Polki. Ostatnio bardzo często Młode Pary wybierają Walca Angielskiego na pierwszy taniec.
Jeśli macie Państwo miesiąc na naukę proponujemy zapisać się na kurs tańca discofox (można przyjść bez pary) lub kurs tańca dla narzeczonych (tutaj trzeba przyjść w parze). Jeśli macie Państwo więcej czasu proponujemy 3 stopniowy kurs tańca towarzyskiego (daje najlepsze efekty nauki).
Jeśli czasu jest mniej niż miesiąc - rozwiązaniem są lekcje indywidualne. Na lekcjach indywidualnych układamy również choreografie złożone z kilku tańców - ostatnio bardzo popularne. Takie lekcje biorą również pary uczęszczające na kurs a chcące mieć bardzo specjalną choreografię.

Bardzo często nasi kursanci, bądź przyszli kursanci zadają pytanie - ile potrzeba się uczyć, żeby dobrze tańczyć? - nie ma odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od tego, czego Państwo oczekujecie i do jakiej muzyki mamy Wam ułożyć choreografię np. Pierwszego Tańca. Jeśli chodzi o taniec turniejowy, wyznacznikiem są osiągane wyniki. W tańcu użytkowym (weselne kursy tańca .... itp) jedynym kryterium są opinie osoby, która prowadzi zajęcia i... zarabia na tym.
Więc obietnic jest wiele... czego to nie będziemy uczyć, jak to będzie super wyglądało....jaka będzie atmosfera na zajęciach...jacy my jesteśmy profesjonalni..itp.
Podstawą do tańca jest nasze ciało i trzeba je przyzwyczaić do pewnego sposobu poruszania się. Ile to potrwa...to zależy od tego, kiedy powiemy stop, bo uważamy że nam już wystarczy, że to co robimy - podoba nam się.
Sposobów nauki jest wiele. Każdemu, na początek proponujemy jakikolwiek kurs tańca dla początkujących (niezależnie od nazwy kursu i obietnic instruktorów bądź organizatorów).

Jednak trzeba dać szansę (czas) instruktorom żeby Was nauczyli tańca (niezależnie jakiego):)