Kursy - ZapisyTRWAJĄ ZAPISY NA KURSY ZAPRASZAMY!!!LEKCJE INDYWIDUALNE. CHOREOGRAFIA PIERWSZEGO TAŃCA I NIE TYLKO. Zapisy!>>>

Spotkanie Organizacyjne, zapisy na kursy i zajęcia taneczne, środa 23 pażdziernika godz. 20:00. Zapisy>>>


OFERTA SPECJALNA - 3 stopniowy kurs tańca (dla początkujących - od zera) - Start 24 października 2019 wejdż>>>


KONTYNUACJA ZAJĘĆ PO KURSIE - ZAPISY >>>>
W tej części strony uzyskacie Państwo informacje o kursach i zajęciach tanecznych prowadzonych w naszym klubie.
Staramy się aby nasze zajęcia prowadzone były na możliwie najwyższym poziomie. Nie uczymy wyłącznie "kroków".
Rozkład czasowy zajęć jest tak dobrany, by w możliwie najszybszym czasie uczestnicy kursów osiągnęli zadowalający ich poziom taneczny.
Bardzo dużą wagę przykładamy do nauki techniki poruszania się i rytmiki w poszczególnych tańcach. Ogromną rolę w tańcu odgrywa sylwetka. I tutaj też staramy się pomóc.

Zajęcia prowadzone są w niedużych grupach co umożliwia dotarcie do każdego kursanta. Nasze zajęcia nie są typową "masówką". Zajęcia prowadzone są w odpowiednich salach (również lustrzanej) przy bardzo dobrym nagłośnieniu.
Na zajęciach nie ma widowni.

Pamiętajmy, że zajęcia kursu tańca to nie tylko miło spędzony wolny czas ale przede wszystkim nauka tańca, która powinna być priorytetem...

Żeby dobrze sobie radzić na parkiecie potrzeba trochę czasu, nic nie dzieje się błyskawicznie. Partner z partnerką muszą nauczyć się współpracować ze sobą - tworząc parę taneczną. Tylko w ten sposób partnerzy będą poruszać się w harmonii.

W naszych zajęciach uczestniczą osoby w wieku od 15 lat do........
Można przyjść w parze, można też "solo" i znaleźć "połówkę pary" na zajęciach...:)

Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Informacje o planowanych terminach, zapisach na kursy (tańca towarzyskiego, dla nowożeńców, indywidualnych lekcjach tańca......) możecie Państwo znaleźć w dziale "aktualności" lub po lewej w zakładce "ZAPISY NA KURSY !!!"