INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA


Coraz częściej barierą trudną do przezwyciężenia dla osób, które chcą nauczyć się tańca jest brak czasu. Cóż, sposobów nauki tańca jest wiele, warto więc poświęcić trochę czasu, by znaleźć optymalny sposób opanowania kroków tanecznych.

Pytania, na które przede wszystkim musimy sobie odpowiedzieć to: jakich tańców się chcemy nauczyć, co chcemy w tańcu osiągnąć oraz ile czasu możemy na to poświęcić.

Jeśli macie Państwo trochę wolnego czasu i z tańcem chcecie się zapoznawać stopniowo najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na kurs tańca. Jeżeli chcecie gruntownie zapoznać się z tańcem, ćwiczyć z różnymi partnerkami/partnerami, wiecie, że Wasza przygoda z tańcem będzie trwała dłużej - kurs tańca to miejsce, do którego powinniście się udać. Pamiętajcie, że prawie wszyscy tańczący zawodowo rozpoczynali w ten sposób.

Jeśli jednak nieubłaganie zbliża się termin Waszego ślubu. Zaczęliście myśleć o weselu i o tym, że trzeba będzie na nim zatańczyć. Zwyczaj karze, by para młoda rozpoczęła wesele walcem wiedeńskim bądź innym tańcem. Oczy wszystkich gości będą zwrócone na Was, zaczynacie się zastanawiać czy dacie sobie radę? Niezbędna też będzie umiejętność zatańczenia do każdej muzyki czy to granej przez orkiestrę czy też z urządzeń mechanicznych, a także z różnymi osobami - para młodych wszak musi "obtańczyć" całą rodzinę i wszystkich innych gości.

Sprawa podobnie wygląda jeżeli przygotowujecie się na Andrzejki, Sylwestra, dancing czy inną imprezę taneczną.

Problemy, o których wspomniano powyżej może rozwiązać indywidualna nauka tańca. Prywatne lekcje tańca przeznaczone są oczywiście nie tylko dla osób zamierzających wstąpić w związek małżeński, ale wszystkich tych, którzy chcieliby nauczyć się dobrze i pewnie czuć na każdym parkiecie.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W KLIMATYZOWANEJ SALI przy ul. Rejtana 23 (Capital Park).


Cena: 80 zł. za godzinę lekcyjną od pary.
.


Uwaga:
Przy zamówieniu i opłaceniu z góry 5 lekcji indywidualnych - cena za jedną wynosi tylko 75 zł od pary!!!
Przy zamówieniu i opłaceniu z góry 10 lekcji indywidualnych- cena za jedną wynosi 70 zł od pary !!!

Zapisy i ustalanie terminów lekcji indywidualnych - tel. 604 680 032

Zapraszamy:)